Ankara Ricoh servisi

Ankara Ricoh servisi, Ricoh Teknik servis, Ankara Ricoh Yazıcı servisi, Ricoh Fotokopi servisi, Ricoh Ankara Servis

Ücretsiz arıza tespiti

Ricoh Fotokopi Servisi

                Ankara Ricoh Fotokopi servisi olarak fotokopi makinelerinizin bakım, onarım ve tamir işlemlerini garanti kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Fotokopi makinelerinizde yaşadığınız sorunlar ne olursa olsun sizde bizimle iletişime geçerek bizden yardım isteyebilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman fotokopi makinelerinizin sorunları ücretsiz bir şekilde tespit edilecek ve sizin onayınız istenecektir. Onay vermeniz halinde fotokopi makinelerinizin bakım ve onarımlarına hemen başlanacaktır.

                Ricoh Fotokopi servisi olarak sizlere yedek parça temini de yapmaktayız. Fotokopi makinelerinizdeki arızalı parçalar orijinal Ricoh yedek parçaları ile değiştirilmekte ve sizlerin fotokopi makinelerinizden en yüksek performansı almanız sağlanmaktadır.

                Teknik servisimizde ayrıca sizlere toner dolum hizmeti de verilmektedir. Sizde daha verimli bir toner için bizleri tercih edebilirsiniz.

Ankara Xerox Servis

                Biz Ankara Xerox Servisi olarak Yazıcıların, faks ve fotokopi makinelerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş malzeme stoğumuz ve alanında tecrübeli, uzman kadromuzdan yararlanarak piyasadaki hem en hızlı ve hem de en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Eğer cihazının tamire veya bakıma ihtiyacı varsa bizimle görüşmeden karar vermemenizi önerir, sizi servisimize her zaman bekleriz.

Bilgiyi paylaşmak ve çoğaltmak konusunda en büyük yardımcılarımız yazıcılar, projektörler, faks ve fotokopi makineleridir. Neredeyse her kurumun demirbaşı haline gelen bu elektronik aletler, yoğun aralıklarla kullanılmak durumundadır. Bu sebeple cihazların kimi parçalarında birtakım aksaklıkların meydana gelmesi doğaldır. Devamı...