Balgat Yazıcı servisi

Yazıcı Servisi Balgat > Yazıcı Tamiri > Samsung > Xerox > Oki > Lexmark > Panasonic > Epson > Hp > Yazıcı Tamir ve Bakım Servisi

Balgat Yazıcı servisi

Yazıcılarınızda beklenmedik sorunlar çıktı ve kendinize yazıcı servisimi arıyorsunuz? O zaman sizde bizleri tercih edebilirsiniz. Balgat yazıcı servisi olarak her türlü yazıcı markasını ve modelini titiz bir şekilde tamir etmekteyiz. Yazıcıların sorunları ne olursa olsun bu sorunlar en kısa sürede tecrübeli ve alanında uzman personellerimiz tarafından çözülmektedir. Yazıcılarınızın yedek parçaya ihtiyaç duyması halinde stoklarımızda bulunan orijinal yedek parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede de yazıcılarınız ilk günkü performanslarına kavuşturulmaktadır.

Sizde yazıcılarınız ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız Balgat yazıcı servisi olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin yazıcılarını tamir etmekte kullanıyoruz. Her müşterimiz gibi sizde bizden memnun kalacaksınız.

Balgat Teknik servisimizde Kullandığınız Hp Canon Samsung Xerox Panasonic Epson Brother gibi tüm yazıcı grubunun tamiri bakımı ve yedek parça değişimleri yapılmaktadır.

Balgat yazıcı servisi

Sorular:

Hp Yazıcım kağıtları çekmiyor yarıya kadar çekip kalıyor bunu nedeni ne olabilir bilgi vermenizi rica ediyorum

Samsung 4521 kullanıyorum toner dolumu yaptırdıgım halde yok ikasında bulunuyor. bu işareti yok etmenin bir yolu varmı. bilgi rica ediyorum

Xerox Pe 220 Yazıcı fotokopi ve faks olan makinem çopyaları çok bozuk sihay lekeler çıkıyor bunu nedeni ve maliyeti nekadar tutar acil cevap bekliyorum. servisnize getirsem ne kadar zamanda geri verirsiniz.

Hp yazıcımıdan çıktı alırken tuhaf sesler çıktı ve kağıtile birlikte gri parçalar çıktı bundan sonraki kopyalarıda lekeli vermeye başladır neyi bozulmuş olabilir servisinizde bu sorunu hallede biliyormusunuz.

Geçen yıl Lexmark marka yazıcı aldım, kartuşu bitti, bunu üzerine kartuşları almak için, gezmediğim mağaza kalmadı (Carrefour, Media Markt, Bimeks, Teknosa, Elektroworld, Kipa) ancak hiçbirinde kartuşları bulamadım. sizden temin etmem mümkünmü bilgi raca ediyorum.

HP D1660 yazıcıya 1 senedir yazı yazdırmaya uğraşıyorum. Orjinal Kurulum Cd'sinin üzerinde XP yazmasına rağmen XP'yi desteklemiyor. Kurulumu insanı hasta ediyor. İnternetten sürücüsünü indirip kurduktan sonra ise kağıt yok, mürekkep az gibi bir sürü hata verdi. Bazen yazdırıyor ama belgenin yarısını. Servisi aradım, USB kablosunu değiştirin dedi. Onu da yaptım. Sonuç alamadım.

Balgat Xerox servisi
Balgat Hp servisi
Balgat Samsung servisi
Balgat Canon servisi
Balgat Epson servisi
Balgat Brother servisi
Balgat Oki servisi
Balgat Panasonic servisi