Canon Servisi

Balgat Canon servisi - Öveçler Canon servisi - Dikmen Canon servisi - Canon Yazıcı Fotokopi makinesi Tamiri

Canon bildiğimiz üzere ünlü bir markadır. Bu markanın Türkiye’nin belli başlı bütün bölgelerinde teknik servisleri vardır. Ankara şehrimizin  Canon servisi Grup İletişim tarafından yapılmaktadır. Grup İletişim Ankara’nın en eski teknik servis sağlayıcılarından biridir.

Canon fotokopi, yazıcı, faks ve plotter gibi makinelerin tamirinde, bakımında ve onarımında hizmet vermektedir. Ürününüzü herhangi bir şikâyetler firmaya getirdiğinizde kesinlikle arıza tespit ücreti alınmamaktadır. Tespit yapıldıktan sonra sizden alınan bir onay eşliğinden Canon marka ürününüz bu markaya ait olan teknik servis bölümüne gönderilir.

Canon Yazıcı Faks Fotokopi cihazı Tamir Bakım ve Toner Dolumu

Canon Yazıcı Faks Fotokopi Tamir servisi

Yapılan bakım yâda onarım işleminin ardından kullanıcıya en yakın sürede cihaz garantili bir şekilde geri teslim edilmektedir. Bakım ve onarım işleminizi yaptırmanız çok önemlidir.  Dikmen, Balgat, Öveçler Canon Yazıcı Faks Fotokopi ve Projeksiyon Servisi, Canon marka ürünlerde yapmış olduğu bakım ve onarımla bir nevi size ekonomik açıdan yararda bulunur. Çünkü yapılan bakım, parça değişimi ve onarımlar makinenizin ömrünü uzatarak ilerde daha uzun bir süre için kullanmanızı sağlar.

Ankara’da yaşıyor ve Canon marka bir makinede sıkıntınız varsa hiç şüphe etmeden buraya getirebilirsiniz. Ürünleriniz çok ince bir bakım ve garantiyle kontrolleri yapıldıktan sonra size sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir.

Canon Reset (hata kodu 5b00-5b02-5b03-1700)

Canon Yazıcılar belli bir kullanım sonrası farklı hatalar vermektedir. hata kodu 5b00 - 5b02 - 5b03 - 1700 Bu sorunların nedenlerinin bir çoğu servis çağrı ikazlarıdır bu durumda kullanıcının yapabilecegi bir şey yoktur bu ve buna benzer sorunların giderilmesi için servisimize gelmeniz yeterlidir. Hata kodu 5b00-5b02-5b03-1700 bu ped hataları veren yazıcıya gerekli yazılım yüklenmeden çalışmaz

Canon Kafa Tıkanması

Canon Yazıcılarda ve diğer markalarda karşılaştığımız kafa tıkanma sorunları teknik servisimizde açılmaktadır bu sayede sizleri yüksek maliyetli kafa maliyetlerinden kurtarmaktayız.  Canon yazıcı kafaları bu sorunu iki nedenden verir birincisi kafa kurumadan uzun süre kullanılmadığında oluşan bir sorundur. İkincisi ise mürekkepsiz kalan yazıcı kafasının yanmasından dolayı oluşur bu durunda yapılması gereken yeni kafa alıp takmaktır.

Çankaya Canon servis

Çankaya Canon Faks servisi
Çankaya Canon Fotokopi servisi
Çankaya Canon Yazıcı servisi

Balgat Canon tamir servisi

Dikmen Canon Faks tamiri
Öveçler Canon Fotokopi tamiri
Dikmen Canon Yazıcı tamiri

Brother Teknik servisi

Dikmen Canon Servisi
Balgat Canon Servisi
Öveçler Canon Servisi