Fotoğraf nasıl çıktı alınmalı

Yazıcıdan Fotoğraf çıktı nasıl alınır

Yazıcıdan Fotoğraf çıktı nasıl alınır

Fotoğraf baskısı almak için tercih yapmamız gereken yazıcı türü  mürekkep püskürtmeli yada Lazer bir yazıcı olmalıdır. Fotoğraf çıktısı alınırken nokta vuruşlu bir yazıcı işinizi görmez. Örneğin Oki marka nokta vuruşlu bir yazıcı ile fotoğraf baskısı almaya çalıştığımızda bu yazıcı iğneli olduğu için grafik tabanlı çıktılarda iyi performans veremez.

Günümüzde Hp, Samsung,  Xerox,  Canon markalı mürekkep püskürtmeli yazıcılarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiş fotoğraf baskı kartuşu ayrı olarak satılmaktadır. Ankara yazıcı servisi olaraktan her marka yazıcınıza uygun orijinal kartuşları sizlere temin etmekteyiz.

Bu fotoğraf baskısı için üretilmiş kartuşu mevcut yazıcınızdaki siyah kartuşun yerine takılması ile  yazıcınız fotoğraf çıktılarında yüksek grafik kalitesine ulaşmış olur. Bu yeni kartuşunuzu takarken kartuş yuvanıza zarar vermemeye  özen göstermelisiniz. Bazı durumlarda kullanıcıdan kaynaklanan kartuş yuvası ve yazıcı arızaları meydana gelebilmektedir. Ankara da ikamet eden bütün yazıcı sahiplerine Ankara yazıcı servisi olaraktan yazıcı tamiri üzerine hizmet vermekteyiz.

Yazıcı kartuşunu taktıktan sonra ilk alacağınız çıktı kalite olarak size yeterli gelmez ise size tavsiyemiz özellikle fotoğraf çıktılarınızda standart A4 kağıt kullanmamanız dır. A4 kağıt kullanımında mürekkep kağıt tarafından tam olarak emilemediği için alacağınız çıktılar da grafik ve renk dağılımı yaşayabilirsiniz. Bunun yerine Fotoğraf kağıdı kullanmanız özellikle Hp markasının Hp photo paper  sizlerin isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır.

Ankara Fotokopi servisi olarak sizlere marka bağımsız bütün nokta vuruşlu, lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılarınızın arızasını 1 iş günü içerisinde tamamlayıp, kontrollerinin ardından sizlere çalışır bir şekilde teslim etmekteyiz.

Özellikle uzman olarak tamirini yaptığımız yazıcı markaları arasında ön plana çıkanlar nokta vuruşlu yazıcılarda oki,  lazer yazıcılarda Hp ve Xerox, mürekkep püskürtmeli modellerde ise Canon ve Samsung’tur. Her türlü yazıcı arızanızda Ankara yazıcı servisi olarak sizlere bir telefon uzaklığındayız.