İş yerinde hangi yazıcı kullanılmalıdır

İş yerinizin yazıcı kullanım durumuna göre yazıcınızı tercih etmelisiniz. Ankara yazıcı servisi olarak eğer yüksek çıktı sayısına sahip bir işyeriniz var ise sizin kullanmanız gereken Lazer bir yazıcı olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Ofis ortamlarında 100 ve daha fazla günlük çıktı almaktaysanız mürekkep püskürtmeli yazıcı ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetmeyecektir. Ekonomik olarak mürekkep püskürtmeli bir yazıcı ihtiyaçlarınıza cevap veremez. Lazer yazıcılar ortalama 1500 ile 3000 sayfa arasında olduğunu düşünürseniz işyerinizde kesinlikle tercih sebebiniz lazer bir yazıcı olmalıdır.

Lazer yazıcı alırken biz Ankara yazıcı servisi olarak tercihlerinizde Canon, Hp, Xerox ve ya Samsung marka lazer yazıcılardan birini tercih etmenizi öneririz.

Masaüstü yayıncılık yada grafik tasarımı işi ile uğraşan bir firmaysanız bu noktada iki alternatifiniz olabilir. Alacağınız çıktılar yüksek çözünürlük gerektiriyor ise çok sayılı mürekkep püskürtmeli bir yazıcı tercih edilebilir veya yüksek çözünürlüklü bir lazer yazıcı seçebilirsiniz. Çok sayılı mürekkep püskürtmeli yazıcılarda Ankara yazıcı servisi olaraktan Hp markasının 6580 modelini önerebiliriz. Bu modelde 6 adet renkli kartuşu bulunduğu için yüksek dpi lara ulaşabilmenizi ve daha yüksek çözünürlüklü çıktılar alabilmenizi sağlamaktadır. Hp 6580 modelini  grafik işiyle uğraşan firmalar gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Ankara yazıcı Tamiri olaraktan Hp lazer ve mürekkep püskürtmeli yazıcılara tamir hizmeti vermekteyiz.

Yüksek çözünürlüklü lazer yazıcılarda ise gene tercihiniz Xerox veya Hp markalarından biri olmalıdır. Öne çıkan modeller arasında Hp LazerjetPro M1536 yı sizlere Ankara yazıcı servisi olarak önerebiliriz. Hp M1536 1200 dpi ve üzerine çıkan baskı kalitesi ve sayfa başına çıktı hızı ile diğer markalardan bir adım önde geçmiş durumdadır. Ankara yazıcı servisi olaraktan işyeriniz bünyesinde bulunan marka bağımsız her yazıcının tamirini hızlı ve garantili olaraktan sizlere vermekteyiz.