Öğrenci Hangi yazıcıyı kullanmalı

Ev kullanıcıları yazıcı tercihlerini eğer evde öğrenci statüsünde bir birey var ise Lazer yazıcı yerine mürekkep püskürtmeli yazıcıyı olarak yapmalıdırlar. Haftada 3 yada 4 defa alınacak çıktılar için lazer yazıcıyı tercih etmek büyük bir hata olur çünkü lazer yazıcılar yüksek kapasiteli çıktılar için kullanılan genelde ofis ve işyerlerinde tercih edilen yazıcı türüdür.

Mürekkep püskürtmeli yazıcılarda size Ankara Hp servisi olarakt önereceğimiz markalar arasında  Hp ve Canon yazıcılardan birini seçmenizdir. Hp yazıcıların ev kullanıcılarına düşük kapasite çıktılar için kullanılmaya hazır olan modelleri  45 ila 85 tl arasında her bütçeye uygun modellerle satıştadır.

Yazıcı tercihi yaparken dikkat etmemiz gereken bir başka husus ise yazıcıların kartuşlarının fiyatları ve kapasiteleridir. Genellikle yazıcıları alırken bazı firmalar yarım kartuş yani demo kartuş ile satış yapmaktadır. Yine bazı firmalar ise yazıcı fiyatlarını ucuz tutup kartuş fiyatlarını neredeyse yazıcının ücreti kadar pahalı tutmaktadır. Bir yazıcı almadan önce mutlaka yazıcının kartuş fiyatına ve doluluk oranı hakkında satıcı firmadan bilgi isteyin. Kısa vadede ucuza bilinçsizce alınmış olan yazıcılar ilerde size ödeteceği kartuş fiyatlarıyla sizleri bıktırabilir.

Piyasada dikkat edilmesi gereken bir başka huşu ise özellikle Hp ve Canon Samsung Xerox marka yazıcıların kartuşlarının çok sayıda muadil yani orijinal olmayan taklitlerinin satılmasıdır. Unutmamalıdır ki kullanacağınız muadil kartuşlar yazıcılarınıza zarar verecektir. Orijinal kartuşun aksine muadil kartuşlar da görülen en büyük hata kullanılmadığı zaman haznesindeki mürekkebi yazıcının içine akıtması ve cihazın arızalanmasına sebep olmasıdır.

Ankara bilgisayar servisi olarak sizlere Hp ve Canon yazıcıların orijinal kartuşlarını piyasaya göre daha ucuza temin etmekteyiz

    Ankara’nın Yazıcı servisi sitesi yaziciservisiankara.com olarak binlerce müşteriye yazıcı faks fotokopi makinesi tamir bakım hizmetlerini vermektedir. yaziciservisiankara.com sitemiz üzerinden Hp Samsung Oki Canon Epson Lexmark Brother Xerox gibi markaların teknik servis sayfalarını ziyaret ederek yazınızın tamir ve bakım ihtiyaçlarını karşılaya bilir aynı zamanda bu markaların Toner dolumlarını yaptıra bilirsiniz.

    Yazıcı Servisi sitemiz yaziciservisiankara.com Yazıcı Faks Fotokopi Projeksiyon gibi cihazların tamir bakım servis hizmetlerine ulaşabilirsiniz. yaziciservisiankara.com sitemizde markaları yazılı olan tüm cihazlarda arıza tespit ücreti alınmamaktadır

    yaziciservisiankara.com sitemiz, Yazıcı tamiri, Faks tamiri, Fotokopi tamiri ve Projeksiyon tamiri, Yazıcı Toner dolum konularında Ankara’da 31 yıldır faaliyetlerine devam etmektedir. Sitemizi ziyaret ederek büro makineleri konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılaya bilirisiniz.