Ankara Projeksiyon Servisi

Ankara Projeksiyon Servisi > Projeksiyon Teknik Servisi > Projeksiyon Tamiri Ankara

Ankara Projeksiyon Servisi olarak Projeksiyon cihazlarının tamir bakım lamba güç kartı anakart dlp Chip ve işlemci değişimlerini gibi işlemleri Ankara’da 30 yıldır yapmaktayız.

Projeksiyon teknik servisi

Projeksiyon Tamiri ve yedek parça değişim konularında uzmanlaşmış olan Teknik Servis mirimimiz de Projeksiyon cihazınızdaki tüm Arıza ve sorunları en kısa sürede garantili olarak hallederek sizleri birçok sıkıntıdan kurtarmaktadır. Projeksiyon tamiri ve parça değişim işlemlerinde uygun teknik servis fiyatları ve yedek parça fiyatlarıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

***   Servisimize getirilen Projeksiyonlardan arıza tespit ücreti almıyoruz.   ***

Ankara Projeksiyon servisi

Projeksiyon teknik servisi

Artık projeksiyonlar birçok yerde karşımıza çıkmaktadır. Bir çok kunuda ve her yerde işlerimizi projeksiyon yardımı ile yapmaktayız. Geçmişten günümüze kadar projeksiyon çok büyük değişimler geçirmiştir.

Artık hayatımızda vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Hayatımızın birçok yerinde var olan bilgisayarların artık alternatif parçaları da mevcuttur. Bunlardan birisi de projeksiyon cihazlarıdır. Bu cihazlar bilgisayarların monitörlerine benzer işleve sahiptir. Ekranda çıkması gereken görüntüleri istenilen bir noktaya yansıtabilirler. devamı

''Ankara'da faaliyetlerine otuz iki yıldır hiç ara vermeden Acer Hitachi İnfocus Benq Canon Epson Sharp Sony Optoma Mitsubishi Viewsonic Optoma Projeksiyon cihazlarının Tamir Bakım Optoma Lamba değişimi filtre değişim Mercek takımı Anakart Optoma Power Kart işlemci ve daha birçok Optoma Projeksiyon Yedek parçalarının Değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Ayrıca Ankara'ya bağlı olan Çankaya Dikmen Balgat Kızılay Öveçler Gölbaşı İncek Emek Sincan Çukurambar Beşevler Çayyolu Ümitköy Yenimahalle Batıkent Eryaman Bahçelievler Elvankent Keçiören Etimesğut ve diyer birçok semtlere Optoma teknik servis hizmeti vermekteyiz.''