Canon Servisi Ankara - Canon Yazıcı Servisi

Ankara Canon Servisi olarak Canon Yazıcı, Fotokopi ve Projeksiyon cihazlarının bakım, onarım ve tamir işlerini garantili yapıyor ve gerekli durumlarda sizlere Canon Yazıcı yedek parça temin ediyoruz. Bunun yanı sıra garantili olarak Canon yazıcı Toner Dolum işlemlerini Canon Yazıcı Servisi Ankara firmamızda garanti yapmaktayız.

Canon yazıcı tamir servisiAnkara Canon Servisi 0312 473 76 69 numaradan ulaşabilirsiniz.

Canon Yazıcı Tamir Servisi

Canon Yazıcı Tamiri Ankara olarak uzman ve tecrübeli çalışanlarımız Canon yazıcı faks fotokopi ve Projeksiyon cihazlarındaki sorun ve arıza ne olursa olsun bu sorunları kısa sürede tespit ediyor ve Canon yazıcıların sorunlarını en kısa sürede çözerek sizlere dönüş yapıyorlar.

Canon Yazıcı Reset hata kodu 5b00, 5b02, 5b03, 1700Canon Yazıcı Reset ( Hata Kodu 5B00 - 5B02 - 5B03 - 1700 ): Canon Yazıcılar belli bir kullanım sonrası farklı hatalar vermektedir. Hata kodu 5b00 - 5b02 - 5b03 - 1700 Bu sorunların nedenlerinin bir çoğu servis çağrı ikazlarıdır bu durumda kullanıcının yapabileceği bir şey yoktur.

Canon 5B00 hatasını niye verir? Bu ve buna benzer sorunların giderilmesi için servisimize gelmeniz yeterlidir. Hata kodu 5B00 - 5B02 - 5B03 - 1700 bu ped hataları veren yazıcıya gerekli yazılım yüklenmeden çalışmaz.

Canon Yazıcı silik yazıyor?

Canon Kafa ve Kartuş tıkanması

Canon yazıcı turuncu ışık yanıp sönüyor?

Canon Service Tool nasıl kullanılır?

Canon Emici dolu hatası?

Canon 5200 hatası?

Canon Yazıcı resetleme nasıl yapılır?

Canon Yazıcı boş sayfa basıyor?

Canon Kafa TıkanmasıCanon Kafa ve Kartuş Tıkanması

Canon Yazıcılarda ve diğer markalarda karşılaştığımız Kartuş veya kafa tıkanma sorunları Canon teknik servisimizde kartuş veya Kafa açma işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede sizleri yüksek maliyetli kafa değişiminden kurtarmaktayız. 

Canon Yazıcı kartuş veya kafa niye tıkanır? Canon Yazıcı kafa tıkanması? Yani renkleri tamamını veya bazı renkleri basmaması, bu sorunu iki nedeni var birincisi Yazıcının uzun süre kullanmamaktan oluşan bir sorundur. İkincisi ise mürekkepsiz kalan yazıcı kafasının yanması veya tıkanmasından dolayı oluşur bu durunda yapılması gereken yeni kafa alıp takmaktır.

Canon yazıcı turuncu ışık yanıp sönüyorCanon yazıcı neden turuncu ışık yanıp sönüyor?

Canon Yazıcı turuncu ışığın yanıp sönüyorsa yazıcı da bir sorun veya arıza var demektir, Canon Yazıcı neden uyarı veriyor? Örnek verecek olursak Yazıcı kartuşu hatası, Yazıcınız Tonerli ise Toner hatası veya basitçe Yazıcı da yapılan bir yapılandırma ayarları, Yazıcının kağıdı çekememesi, veya Kağıt makinenin içerisinde sıkışması, Tarayıcı Sıkışması ve daha yazılabilinecek bir çok neden Yazıcıdaki turuncu lambanın yanıp sönmesi için bir nedendir.

Canon Yazıcı Servisi Ankara olarak bu sorunları halledemiyorsanız yazıcıyı servisimize getirmeniz yeterlidir.

 Canon Ped hatasıCanon Service Tool nasıl kullanılır?

Canon Service Tool, yazılımını normal kullanıcı yapamaz, Ama biz yine de nasıl olduğunuz anlatmaya çalışalım. Canon Ped hatası veriyorsa Yani 5B00 Hatası yazıcınız Canon Servisi Ankara firmamıza getirmeniz yeterlidir.

1. Yazıcının USB kablosunu çıkar.
2. Aç/Kapa düğmesini kullanarak yazıcıyı kapat (Işık sönmeli).
3. Yazıcıyı kapat (Işığı sönmeli).
4. Resete basılı tut (üçgen).
5. Açma düğmesine de bas.
6. Reseti bırak.
7. Resete 4 kere bas - bırak.
8. Açma düğmesini de bırak.

Canon Emici dolu hatası nedir?

Canon Yazıcılar da ortalama sekiz bin ile on bin kopya veya çıktı alındıktan sonra bu Emici Dolu Hatası (Ped hatası) hata ortaya çıkar aslında bu bir hata da değildir, Canon Yazıcınız sizlere diyorki :) Beni Servise götürün orada artık mürekkep keçelerim değişsin bir de bana yazılım atsınlar bu hatadan kurtulalım diyor, Ankara Canon Servisi olarak sizleri bekliyoruz.

Canon 5200 hatası nedir?

5200 kartuş hatasının kodudur. Bu hata Kartuş boş ise veya tıkalı ise 5200 hatası verir, tabiki bu süreç içerisinde kartuş veya kafa yanmadı ise, Canon 5200 hatasını kullanıcı olarak sizler halledemezsiniz Canon Teknik Servisimize getirmeniz yeterlidir.

Canon Yazıcı resetleme nasıl yapılır?

1- Yazıcıyı kapatın ve data kablosunu sökün.

2- Power düğmesine basılı tutun, yazıcı açılsın.

3- Ekrandaki Işık yeşil yanmalı.

4- Power basılı durumdayken Resume düğmesine 1 kere basıp bırakın, ışık turuncu yanacak.

5. Bir diğer resetleme işlemi ise yazıcı açıkken iptal tuşuna on saniye basılı tutmanızdır

Bunlar çözüm olmaz ise yapyapılması gerekenler için servisimize gelmeniz yeterlidir.

Canon Yazıcı neden siyah çizgili çıkarıyor?

Canon Laser Yazıcıda Yazdırılan çıktıdaki siyah çizgiler ve lekeler, genelde yazıcıda kullanılan toner ünitesinden, imaj ünitesinden ve Fuser ünitesinden kaynaklanmaktadır. Canon yazıcının silindirlerinde veya transfer belt, toz veya daha çok toner birikmesi bu soruna neden olmaktadır. Kağıt yazıcıdan geçerken sayfanın belli bölümlerine siyah iz bırakabilir.

Canon Yazıcı neden silik yazar?

1: Kullandığınız yazıcı tonerli ise silik kopya yazmasının iki tane nedeni var birincisi kullandığınız tonerin kalitesi ve tam dolu olup olmadığıdır, Diğer ikinci neden ise Canon Yazıcının Bakımsız kalmasıdır. Ankara ve çevre illerdeyseniz Canon Servisimize gelerek bu sorunlardan kurtulur Canon Yazıcınız sizlere tertemiz kopyası ile teslim ederiz.

2. Kullandığınız yazıcı mürekkepli ise kopyanın silik yazmasının iki nedeni bulunmaktadır, birincisi Kartuşlarda bulanan mürekkebin bitmek üzere olması diğer bir neden ise Canon yazıcı Kafa tıkanması değimiz kartuşların kuruması yani tıkanmasıdır. Tonerli veya mürekkepli yazıcılarda Kopyanın silik çıkması sorununu kullanıcı olarak sizlerin yapabileceği bir işlem bulunmamaktadır Ankara Canon Servisi firmamızdan bu konuda yardım alabilirisiniz.

Canon Yazıcı Tamiri Ankara

Ankara Canon Yazıcı Servisimizde bakım, Canon onarım ve tamir işlemleri garanti dahilinde Öveçler Canon Servisi, Balgat Canon Servisi, gerçekleştirildiğinden ve işlemlerin hepsi titiz bir şekilde gerçekleştirildiğinden dolayı yazıcılarınızda yaşadığınız sorunlar kalıcı olarak çözülüyor. Canon Servisi Dikmen, Canon Servisi Kızılay, Bu sayede de bu sorunlarla bir daha karşılaşmıyorsunuz. Canon Servisi Çankaya, Sizlerde Canon yazıcı tamir ve bakımı için Ankara Canon Yazıcı Tamiri olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca tüm markaların Toner ve kartuş Dolum işlerini yapmaktayız.

Canon yazıcı servis Ankara olarak büro makinelerinin tamirini garantili yapmaktayız Canon Ankara sizler de garantili Toner Dolumu Yaptırmak için firmamıza bekliyoruz. Yazıcı reset işlemleri için Ankara canon firmamız da yapılmaktadır. Her türlü konu da sizleri Canon şubemize bekliyoruz.

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com
Teknik Servis elemanları