Hakkımızda

Ankara Yazıcı Servisi olarak Günümüzün vazgeçilmezi haline gelmiş olan Yazıcı, Fotokopi ve projeksiyon Teknik servis pazarının büyümesine paralel olarak tamir (Yazıcı ve Projeksiyon Teknik Servis) ve orijinal ve kaliteli Yazıcı ve Projeksiyon yedek Parça İhtiyacını da beraberinde getirmiştir.

Ankara Yazıcı Servisi Sektöründeki Boşluğu ve eksikliği Fark Edip Yazıcı Tamiri, Fotokopi Tamiri ve Projeksiyon Servisi ve yedek parça İthalat branşını tercih ederek kurulan firmamız 1987 Yılında fotokopi makinelerinin tamir ve servis ihtiyaçları için kurulmuş olup, geçen bu zaman içerisinde bünyesine Yazıcı ve Projeksiyon Tamiri, Servisi ve Yedek Parça İthalatı alarak Branşında Profesyonelleşmiştir. Yazıcı ve projeksiyon Piyasasının Merkezi olan Ankara Çankaya Dikmen'de bulunan Firmamız 1995 Yılında kurumsal yapısını tamamlamış ve Şirketleşmiştir.

Fotokopi Tamiri, Yazıcı Tamiri ve Projeksiyon Tamiri aynı zamanda yedek parça satışı hizmetleriyle 2020 yılında Ankara Öveçler'de 200 m2 kapalı alanlı yeni merkezi ile çalışma hayatına Pazarın öncü ve kalıcı Firmalarından olarak devam etmektedir. Yazıcı ve Projeksiyon Konusunda uzman Teknik Personeli ile marka ayırt etmeyen, Sorunsuz, garantili, Ekonomik ve Hızlı Servis Hizmetleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi her zaman görev bilmiştir.

Ankara Yazıcı Servisi olarak Müşteri memnuniyetini Her zaman yüksek düzeyde tutarak Sektörde 35. Yılını dolduran Ankara teknik servisimiz kazandığı bu tecrübe birikimi ile çok daha uzun yıllar pazar lideri olarak müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. Yazıcı Teknik Servis sektörünün öncü firmasından biri olarak kendini sürekli yenilemiş teknolojik alt yapısını sürekli güncel tutmuştur.

www.yaziciservisiankara.com Bir Grup Bilişim Kuruluşudur.

       

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com