Hizmet Politikası

http://www.yaziciservisiankara.com/

Ankara Yazıcı Servisi olarak her zaman ana hedefi üst düzeyde müşteri Memnuniyeti sağlayarak Ankara Yazıcı Servisi olarak müşteri sayımızı ve bağlılığı arttırmaktır.

Ankara Yazıcı Servisinin ana hedefleri, Yazıcı ve Projeksiyon Teknik Servisi hizmetlerinin kalitesini ve Yazıcı ve Projeksiyon yedek parça kalitesini sürekli geliştirmek ve arttırmaktır, Yazıcı ve Projeksiyon Teknik servisi verilen cihazların sayılarını arttırmak ve yedek parça ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak Ankara Yazıcı Servisine olan memnuniyeti artırmaktır. Temel politikamız ise bu hedefleri, "en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak, en optimum çözümü ” gerçekleştirmektir.

Ankara Yazıcı Servisi olarak Bilişim hizmetleri konusunda (Teknik Servis), dilediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman, telefon , faks, e-mail yoluyla bize ulaşabilir, bilgi alabilir, destek ve sorunları iletebilir, yerinde hizmet talep edip, adresinize teslim edilmesini sağlayabilir yada sizlerle yüz yüze görüşerek öneri ve düşüncelerinizi karşılıklı olarak değerlendirmeyi talep edebilirsiniz.

       

İLETİŞİM ADRESİ

Adres: Kabil Cad. 74/A Öveçler - Çankaya
Telefon: +0312 473 76 16
Telefon: +0312 473 76 69
E-mail: teknik et grupiletisim.com